TYDZIEŃ KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ 2023

W niedzielę, 19 listopada rozpoczniemy XXXII Tydzień Kultury Chrześcijańskiej.

Wraz z Urzędem Miejskim w Brodnicy przygotowaliśmy bardzo bogaty i różnorodny program, który zostanie zamieszczony na plakatach, w biuletynie parafialnym oraz podany w TV Eltronik, która jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Uroczysta Msza święta pod przewodnictwem Biskupa Toruńskiego Wiesława Śmigla, którą zainaugurujemy ten czas zostanie odprawiona przez w niedzielę,
19 listopada o godz. 930.

Podczas Eucharystii ks. Biskup dokonana zaprzysiężenia członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej oraz Parafialnej Rady Ekonomicznej oraz nastąpi poświęcenie nowego sztandaru – feretronu Żywego Różańca. Lista członków tych gremiów zamieszczona jest w gablocie.

Tydzień Kultury Chrześcijańskiej zakończy się Mszą św. pod przewodnictwem ks. biskupa Wiesława Śmigla w niedzielę, 26 listopada o godz. 1800 (pół godziny wcześniej niż zwykle), podczas której udzielony zostanie sakrament bierzmowania młodzieży naszej parafii.

W Tygodniu Kultury Chrześcijańskiej zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty wydarzeń i spotkań.


W przyszłą niedzielę, 19 listopada o godz. 1800 w Pałacu Anny Wazówny odbędzie się koncert zespołu „Wszystkiego najlepszego”.

farabrodnica

Ten artykuł może być interesujacy