INTENCJE

 

INTENCJE MSZALNE 9 – 15.12.2019

Poniedziałek

9.12.2019

6:15 + Wiesława Stasiak
6:15 O Boże Błogosławieństwo, rozpoznaanie i wypełnienie woli Bożej dla Teresy i jej rodziny
7:00 + Antoni Grążawski  – int. od Mirosławy z rodziną.
7:00 + Kazimierz Siudek – int. od pracowników Wytwórni Okuć Meblowych w Brodnicy
8:00 + Stefania Stawicka
17:00 + Zbigniew Hoga w rocznicę urodzin
18:30 + Janina Kabzińska w 5 rocz. śmierci, Włodzimierz Kabziński i rodzice z obojga stron
18:30 + Wiesława Jaworska z okazji imienin
18:30 + Żona Urszula Moczadło oraz rodz. Feliksa i Feliks Moczadło
Wtorek 

10.12.2019

6:15 Dziękczynna za przeżyte 88 lat Zofii z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalszse lata
7:00 + Helena Mazurek – popogrzebowa
7:00 + Aniela Lewandowska – int. od sąsiadów
8:00 + Stanisław Alichniewicz, rodzice i rodzeństwo z obojga stron
17:00 + Albin Lenckowski w 7 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny Lenckowskich i Łęgowskich
18:30 + Jan Ołubiec w 16 rocz. śm. 
18:30 + Maria Teresa Karpińska, rodzice i dziadkowie z obojga stron i krewni z rodziny.
18:30 + Irena Kalisz w 7 rocz. śm. i zmarli z rodziny
Środa

11.12.2019

6:15 W pewnej intencji
6:15 rezerwacja
7:00 + Irena Bekier – int.  popogrzebowa
7:00 + Antoni Grążawski – int. popogrzebowa
8:00 + Dorota Szyńska – int. popogrzebowa
17:00 + Zofia i Gabriel Osińscy
18:30 + Edward Czarnecki w 11 rocz. śm. 
18:30 + Zygmunt Figurski w 11 rocz. śm.
18:30 + Bogdan Niewitowski
Czwartek

12.12.2019

6:15 O Boże Błogosławieństwo dla Teresy, odczytanie i wypełnienie Woli Bożej.
6:15 + Czesława w 1 rocz. śm. i Jan Tarnowscy
7:00 + Kazimierz Jeznach w 7 rocz. śm. Apolonia, Tadeusz i Edward  Witkowscy
7:00 + Ignacy Faderewski w 48 rocz. śmierci
8:00 + Zygmunt Stężewski, rodzice Adamina i Władysław Beneturscy
17:00 + Daniela i Stefan Osińscy
18:30 + Roman Siedlikowski w rocznicę urodzin, zmarli z rodziny Siedlikowskich i Rutkowskich
18:30 + Jan w 2 rocz. śmierci, Wanda i Tomasz Jaworscy
18:30 Rezerwacja 

Piątek

13.12.2019

6:15

+ Zofia, Irena, Aleksandra, Kowalczyk

6:15 O Boże Błogosławieństwo dla Ani i Marka
7:00 + Melania, Stanisław i Stefan Kamińscy, Władysława i Władysław Gruszka oraz ich synów Zbigniewa, Jana, Kazimierza i Tomasza
7:00 + Ryszard Ziółkowski – int. popogrzebowa
8:00 Dziękczynna za przeżyte 78 lat z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata dla Łucji Robaczewskiej 
17:00 + Alfreda Grążawska z okazji imienin
18:30 + Łucja i Jan Mederscy, Ryszard Wesołowski oraz rodzice i rodzeństwo
18:30 + Tadeusz Dobrosielski w 1 rocz. śm. 
18:30 + Melania i Czesław Maciejewscy oraz Halina i Roman Lisewscy
18:30 + Jadwiga Gołębiewska w 11 rocz. śm. i Kazimierz Gołębiewski w 30 rocz. śm. 
Sobota

14.12.2019

6:15 O dar żywej wiary dla dzieci Joli, Marcina i Edyty z rodzinami, Ani z rodziną, Marcina, Patryka, Sylwi z rodzinami, Jarosława, Przemysława z Rodzinami, Joannę i Ryszarda, Magdy z rodziną i Tomasza
7:00 + Anna i Mikołaj Krasińscy i Agnieszka Czarnota
7:00 + Tomasz Smoleń – int. popogrzebowa
8:00 + Kazimierz Siudek – int. popogrzebowa
8:00 Rezerwacja 
18:30 + Kazimiera, Wacław i zmarli z rodziny.
18:30 + Małgorzata Ramowska w 3 rocz. śm. Eryka Ramowska, Ludwik Zieliński, Waleria i Teodor Srutkowscy
18:30 + Agnieszka i Kazimierz Ornowscy i rodzice z obojga stron.
Niedziela

15.12.2019

6:30 + Stanisław, Aleksander, Walenty Jan i rodzice Brozdowscy
8:00 + Zdzisław, Edwin, Giłka, Janina, Józef, Roman, Krystyna i Lidia Florkiewicz.
9:30 Za Parafian
11:00 + Rodzice Klementyna i Jan Dębińscy, brat Tadeusz oraz Kinga, Stanisław i Józef Żurawscy.
12:15 + Kazimiera, Wacław i zmarli z rodziny
18:30 + Krystyna Brześkiewicz w 3 rocz. śm. – int. od męża z rodziną.
8:30 + Janina Dąbrowska i zmarli z rodziny Dąbrowskich i Piotrowskich oraz Jana Witkowskiego.
10:00 + Jan Kozicki oraz Michał Kozicki
11:30 + Roman Drozdowski, Stefan i Józef Badaczewscy

 

Top