INTENCJE MSZALNE 26.10 – 1.11.2020

Poniedziałek

26.10.2020

6:30

+ Janina w 4 rocz. śmierci i Kazimierz Sołowiej oraz zmarli z rodziny

6:30

+ Jerzy Majewski – intencja od Elżbiety i Zbigniewa Fingas

7:00

+ Tomasz Hoga (26 greg)

7:00

+ Mikołaj Krasiński (29 greg)

8:00

+ Henryk Domżalski w rocznicę urodzin oraz rodzice Domżalscy i Bardońscy

8:00

+ Stanisław Gutowski  – intencja od najbliższych sąsiadów z ul. Prostej

18:30

rezerwacja

18:30

+ Zofia Bogucka w 5 rocz. śmierci i zmarli z rodziny

18:30

+ Mama Maria i Tata Mieczysław Kędzia i zmarli z rodziny

18:30

Do Miłosierdzia Bożego o opiekę Matki Bożej dla czcicieli Bożego Miłosierdzia i ich rodzin

Wtorek

27.10.2020

6:30

O Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego dla Ks. Tomasza na nowej parafii – intencja od Wspólnot Parafii św. Katarzyny

6:30

+ Alfons Plec – intencja od sąsiadów

7:00

+ Tomasz Hoga (27 greg)

7:00

+ Mikołaj Krasiński (30 greg)

8:00

O Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Zofii

8:00

O Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Magdy

18:30

rezerwacja

18:30

+ Wanda Modrow w4 rocz. śmierci, Helena i Stanisław Fukacz

18:30

+ Mamerta Rogalska – intencja od Wiesi z rodziną z Kanady

18:30

O oddalenie pandemii oraz jej skutków, o powrót ludzkości do Boga
i modlitwy

Środa

28.10.2020

6:30

O Boże Błogosławieństwo, zdrowie duszy i ciała córki Doroty i jej rodziny

6:30

+ Tomasz Hoga (28 greg)

6:30

+ Zofia Kamińska – intencja popogrzebowa

7:00

+ Ks. Tadeusz Brodzik i rodzice

7:00

+ Aleksandra Karbowska w 6 rocz. śmierci

8:00

O uwolnienie od pandemii i jej skutków

8:00

Dziękczynna za przeżyte lata, dar życia i wiarę z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

8:00

O Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
z okazji imienin dla Urszuli  – intencja od uczestników pielgrzymek na południe Polski

18:30

+ Tadeusz Nadolny z okazji imienin, oraz marian, Julianna i Alojzy Nadolni

18:30

Dziękczynna z okazji 48 rocznicy ślubu Alicji i Wojciecha Pancierzyńskich
z prośbą o dalsze Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Małżonków, ich dzieci i wnuków

18:30

+ Salomea i Antoni Sokołowscy oraz Zdzisław i Paweł Słomińscy

18:30

O Boże Błogosławieństwo dla rodzin z II Róży Różańcowej Żon Modlących się za Mężów

Czwartek

29.10.2020

6:30

+ Agnieszka Górzyńska  – intencja popogrzebowa

6:30

+ Henryk i Marianna Rumińscy, Mieczysław i Lidia Janowscy, Henryka, Walter i Przemysław

7:00

+ Marian Szyszkowski w 5 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

7:00

+ Tomasz Hoga (29 greg)

8:00

O uwolnienie od pandemii i jej skutków

8:00

+ Ignacy Kozłowski w 29 rocznicę śmierci

18:30

rezerwacja

18:30

+ Czesław Radacz w 13 rocznicę śmierci

18:00

+ Adrian Nering w 1 rocz. śmierci

Piątek

30.10.2020

6:30

O Boże Błogosławieństwo, odczytanie i wypełnienie Woli Bożej dla Doroty
i Tomasza oraz ich dzieci

6:30

+ Rodzice Kazimierz i Leokadia Roszyk i brat Michał

7:00

+ Tomasz Hoga (30 greg)

7:00

O Boże Błogosławieństwo i dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej dla Beaty i Helenki na dalsze lata zycia

8:00

+ Salomea i Władysław Bieńkowscy, Emilia i Maksymilian Kożuchowicz
i zmarli z rodziny

8:00

O uwolnienie od pandemii i jej skutków

18:30

rezerwacja

18:30

+ Stanisław Kalinowski w rocznicę urodzin, Sławomir Głowacki, Roman Filipski, rodzice Honorata i Mieczysław Filipscy

18:30

+ Henryk Staniszewski w rocznicę urodzin

Sobota

31.10.2020

6:30

+ Jadwiga Łukaszewska

6:30

+ Gertruda Okomska

7:00

+ Tadeusz Safian w 1 rocznicę śmierci

7:00

O Boże Błogosławieństwo, odczytanie i wypełnienie Woli Bożej dla Doroty
i Tomasza oraz ich dzieci

8:00

+ Henryk w rocznicę urodzin, Władysław, Natalia i Józef Pełkowscy oraz Krystyna
i Jan

8:00

+ Jerzy Kaniecki

18:30

+ Leszek Budziński w 5 rocznicę śmierci, Leokadia Budzińska

18:30

+ Cezary, Kazimierz Krajnik, rodzice Jurkiewicz

18:30

+ Krystyna Rygielska w 23 rocznicę śmierci

Niedziela

1.11.2020

6:30

+ Zmarli z rodziny Kucharczyk, Głażewskich, Paczkowskich Przewoźnych
i Kobzińskich

8:00

+ Adelajda Łożeńska w 4 rocznicę śmierci

8:00

+ Alfons i Regina Plec i zmarli z rodziny, Albin i Jadwiga Szymańscy i zmarli
z rodziny

9:30

Za parafian

11:00

+ Rodzice i rodzeństwo Brodzik

12:15

+ Urszula i Mieczysław Krajnik

12:15

+ Bogusław Fajge – intencja popogrzebowa

18:30

+ Rodzice Stanisława i Bogusław Szczuccy oraz Salomea i Jan Kwiatkowscy

KOŚCIÓŁ SZKOLNY

8:30

rezerwacja

10:00

+ Maria Cybulska w rocznicę urodzin i zmarli z rodziny Cybulskich
i Kossakowskich

11:30

+ Leon Sikorski, żona Genowefa, Sylwester, Paweł i Jadwiga oraz zmarli
z rodziny Pancierzyńskich

 

Top