INTENCJE

 

INTENCJE MSZALNE 11-17.11.2019

Poniedziałek

11.11.2019

6:30 + Leonard Pruszewicz w 48 rocz. urodzin – int. od rodziny.
6:30 + Kazimiera Kamińska w 17 rocz. śm. i Jan Kamiński
7:00 + Mirosława Drumińska (greg.)
7:00 + Józef i Marianna Tęgowscy
8:00 + Marianna, Alfons, Tadeusz Gołkowscy.
8:00 + Dariusz Bartkowski – intencja od Wiesi i przyjaciół w rocznicę urodzin.
18:30 + Władysław Paprot
18:30 + Bracia Stefan, Franciszek, Józef, Krzysztof, siostra Teresa oraz rodzice Katarzyna i Wawrzyniec Dzieniak – int. od rodziny Dzieniak
18:30 + Ewelina Tessar (greg.)
Wtorek 

12.11.2019

6:30 + Wojciech i Jan Komarowscy i rodzice z obojga stron.
6:30 + Dariusz Bartkowski – int. od Wiesi i przyjaciół.
7:00 + Mirosława Drumińska (greg.)
7:00 + Gabriela w 4 r. śm. i Franciszek w 27 r. śm. Kijewscy i zmarli z rodziny Kijewskich.
8:00 + Zmarli z rodziny Lamka, rodzice Stanisław i Helena, bracia Józef, Mieczysław, Maria Lamka, siostra Apolonia Filipska, Marek Lamka
8:00 + Józef Milewski , Agnieszka i Tomasz Falkowscy
18:30 + Ewelina Tessar (greg.)
18:30 O zdrowie duszy i ciała, opiekę Matki Bożej oraz Boże Błogosławieństwo dla Damiana z okazji urodzin oraz dla brata Dawida i mamy.
18:30 + Janusz Rudziński w rocznicę śmierci
18:30 + Stefan i Leszek Lubczyńscy, Stanisław Piotrowski i rodzice Zabłotni
Środa

13.11.2019

6:30 + Siostra Jadwiga i szwagier w kolejną rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny Lewandowskich i Piotrowskich.
6:30 +  Regina Dobrzyńska.
7:00 + Mirosława Drumińska (greg.)
7:00 + Żona Bernadeta Sędzikowska w 10 rocz. śmierci.
8:00 + Jan Bartosz w 10 rocz. śm. i zmarli z rodziny.
18:30 + Ewelina Tessar (greg.)
18:30 + Grzegorz w 9 rocz. śm. Józef, Cezary i Władysława Bandelewscy.
18:30 + Mama Cecylia Wiwatowska i zmarli z rodziny Wiwatowskich – int. od Ireneusza z rodziną.
Czwartek

14.11.2019

6:30 + Genowefa Kobczyńska w 20 rocz. śmierci.
6:30 + Robert Arczyński
7:00 + Mirosława Drumińska (greg.)
7:00 + Bogdan Niewitowski
8:00 + Henryk Ruczyński w 5 rocz. śmierci.
18:30 + Ewelina Tessar (greg.)
18:30 + Halina Buller w 1 rocz. śmierci.
18:30 + Stanisława i Kazimierz Pilarscy.
18:30 + Lilianka Dobroczek – int. od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego ze Szkoły Podstawowej nr 1.
Piątek

15.11.2019

6:30 + Mirosława Drumińska (greg.)
6:30 + Maria Stachowiak w 1 rocz. śm.
7:00 + Edward i Anna Żebrowscy i rodzice z obojga stron
7:00 + Alicja Kępczyńska – int. od chrześniaczki Małgosi.
8:00 + Alfons Weiss w 18 rocz. śm. oraz rodzice Skamarscy i teściowie Weiss i Stefania Czarnecka.
18:30 + Ewelina Tessar (greg.)
18:30 + Julita Pancierzyńska w 7 rocz. śm. i zmarli z rodziny Pancierzyńskich i Sikorskich
18:30 + Stanisław i Krystyna Kowalscy, Bernard i Marta Bogaccy.
Sobota

16.11.2019

6:30 + Mirosława Drumińska (greg.)
6:30 + Elżbieta Krasińska w 13 rocz. śmierci.
7:00 Intencja wynagradzająca Najśw. Sercu Pana Jezusa za zgorszenie, niewierność i zdrady, we wszystkich intencjach Ojca Św, Kościoła i naszej Ojzyzny.
7:00 + Marian Rozwadowski w 16 rocz. śm. i zmarli z rodziny Rozwadowskich i Stężałów.
8:00 + Ewelina Tessar (greg.)
8:00 Za żywych i zmarłych członków 10 Róży Matki Bożej Miłosierdzia.
8:00 + Patryk Meliszewski.
18:30 O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Gertrudy z ok. imienin.
18:30 + Walerian Samulewicz w 39 rocz. śm. oraz zmarli z rodziny.
18:30 + Helena Jetka i Ryszard Potempa i zmarli z rodziny.
Niedziela

17.11.2019

6:30 Dziękczynna za 46 lat małżeństwa Barbary i Mariana Mazur z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.
8:00 + Józefa Wiśniewska – int. od męża Mieczysława
9:30 Za parafian
9:30 Dziękczynna z okazji 50 lecia małżeństwa Krystyny i Ryszarda Gibalskich, z prośbą o potrzebne Łaski Boże, Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci i wnuków.
11:00 + rodzice Adam w 16 rocz. śm. i Aleksandrę, Romana i Piotra Cackowskich.
12:15 Dziękczynna za posługę duszpasterską w naszej parafii, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego na dalsze lata posługi dla ks. Mateusza.
12:15 + Genowefa w 10 rocz. śm. i Ignacy Barańscy, Zmarli z rodziny Zawackich i Mickiewiczów oraz Stanisław Głowacki.
12:15 + Mirosława Drumińska (greg.)
18:30 + Radosław Ozimek w 9 rocz. śm. 
18:30 + Ewelina Tessar (greg.)
8:30 + Szymon Lorent w 18 rocz. śmierci.
10:00 + Wiktor i Magdalena Czerniewicz, Franciszek i Elżbieta Jasińscy.
11:30 + Gertruda i Ludwik Rutkowscy, Jacek Dołęgowski w 28 rocz. śm. i Arkadiusz Dołęgowski.

 

Top