KOLĘDY 2019

PLAN KOLĘD 2019

28.12.2018 r. – PIĄTEK – 15:30

1. Zamkowa i Wodna.

2. Św. Jakuba i Przedzamcze

3. Farna, Tylna, Kościelna

4. Kilińskiego, Stary Plac Szkolny i Mały Rynek

5. Pocztowa i Zduńska, Kościelna 7 (nowy blok)

29.12.2018 r. – SOBOTA – 14:30

1. Korczaka 1 – 51

2. Korczaka 70 – 140

3. Korczaka 2a,b,c – 68

4. Prosta

5. Litewska (cała – 1 ksiądz)

30.12.2018 r. – NIEDZIELA – 14:30

1. Działkowa 1-22 +( Polna 1a jedna klatka)

2. Działkowa 23 do końca + Polna 1b

3. Michałowska,

4. Ulica Polna domki jednorodzinne.

5. Ulica Polna bloki nr 1, 1a – jedna klatka.

2.01.2019 r. – ŚRODA – 15:30

1. Duży Rynek 1 – 14

2. Duży Rynek 22 – 33 i Hallera 1 – 13 3. Duży Rynek 15 – 21, Kościuszki

4. Grunwaldzka, Strzelecka

5. Hallera 10A – 27

3.01.2019 r. – CZWARTEK – 15:30

1. Lidzbarska 1A do Polmo

2. Młyńska i Lidzbarska od 49 – 20

3. Lidzbarska 73 – 50

4. Żeromskiego i Lidzbarska 6

5. Krajobrazowa i Lidzbarska za torami

4.01.2019 r. – PIĄTEK – 15:30

1. 18 Stycznia 3 – 29

2. 18 Stycznia 31 – 57A

3. Nad Stawem i 18 Stycznia 85 – 59

4. 18 Stycznia 105 – 87a

5. 18 Stycznia 131 – 107

5.01.2019 r. – SOBOTA – 14:30

1 Lipowa i Słowackiego

2. Mała i Łączna

3. Szkolna, Widokowa, Górna, Olszynowa

4. Sienkiewicza 2

5. Sienkiewicza 3, 3A – 21

6.01.2019 r. – NIEDZIELA – 14:30

1. Waryńskiego (parzyste)

2. Waryńskiego (nieparzyste)

3. Emilii Plater

4. 67 Pułku Piechoty, Klinickiego Janaszka, Smoczyńskiego, Jastrzębskiego, Zieleniewskiej,

7.01.2019 r. – PONIEDZIAŁEK – 15:30

1. Ogrodowa 1 – 43

2. Ogrodowa 2

3. Ogrodowa 2a i 12

4. Ogrodowa 4 – 24

8.01.2019 r. – WTOREK – 15:30

1. Mostowa 1 – 7

2. Mostowa 2 – 16

3. Mostowa 9 i 18 – 24

4. Gajdy 3 – 15 i Świerkowa

5. Żwirki i Wigury i Aleja Leśna

9.01.2019 r. – ŚRODA – 15:30

1. Paderewskiego 9 i 11

2. Paderewskiego 7 i 13

3. Paderewskiego 2 – 12 – 12A

4. Paderewskiego 36 – 14 – 14A

5. Paderewskiego 1 – 5

10.01.2019 r. – CZWARTEK – 15:30

1. Przykop 1 – 19

2. Przykop 2 – 28 i 29, 21 – 27 i 23a

3. Przykop 25 i 34 – 58

4. Przykop 35 – 51

5. Przykop 53 – 63 i 31 – 33

11.01.2019 r. – PIĄTEK – 15:30

1. Piaski i Krótka

2. Piaski 8 (1 ksiądz całość)

3. Kamionka

4. Kopernika 1 – 10

5. Kopernika 11 – 20

12.01.2019 r. – SOBOTA – 14:30

1. Skrajna i Krańcowa

2. Bobrowiska

3. Boczna za torami

4. Boczna do torów

5. J III Sobieskiego – domki jednorodzinne, Żółkiewskiego

13.01.2019 r. – NIEDZIELA – 14:30

1. Nowa Kolonia 16

2. Matejki 2 i 4

3. Matejki 6

4. Matejki 8 (1-35)

5. Matejki 8 (36-75)

14.01.2019 r. – PONIEDZIAŁEK – 15:30

1. Matejki 10 (1-35)

2. Matejki 10 (36-75)

3. Matejki 1, 3, 5, Matejki 12 (1-35)

4. Matejki 12 (36-75)

15.01.2019 r. – WTOREK – 15:30

1. Nad Drwęcą 1 – 5 i Bazarowa 2

2. Nad Drwęcą 7 – 21 i 6 –12

3. Nad Drwęcą 14 – 32 i 31

4. 3 Maja 1

5. 3 Maja 2 – 9

16.01.2019 r. – ŚRODA – 15:30

1. 3 Maja 3 – 5

2. Nowa Kolonia 1-2-3-4-5

3. Nowa Kolonia 6-7-7A-8-9

4. Nowa Kolonia 12 (1-30)

5. Nowa Kolonia 12 (31-60)

17.01.2019 r. – CZWARTEK – 15:30

1. Nowa Kolonia 13 (1-30)

2. Nowa Kolonia 13 (31-60)

3. Nowa Kolonia 10 i 14

4. Nowa Kolonia 11 (1-30) i 15 (1-10)

5. Nowa Kolonia 11 (31-60) i 15 (11-25)

18.01.2019 r. – PIĄTEK – 15:30

1. Ceglana 26

2. Ceglana 1-15A i Orzeszkowej

3. Ceglana 20

4. Ceglana 23

5. Ceglana 24

19.01.2019 r. – SOBOTA – 14:30

1. Witosa 2 (1-30)

2. Witosa 2 (31-65)

3. Witosa 4 (1-30)

4. Witosa 4 (31-65)

5. Witosa 8

20.01.2019 r. – NIEDZIELA – 14:30

1. Witosa 6 (1-30)

2. Witosa 6 (31-65)

3. Witosa 10

4. Witosa 14

5. Witosa 16

21.01.2019 r. – PONIEDZIAŁEK – 15:30

1. Witosa 18

2. Witosa 20

3. Witosa 22

4. Witosa 24

22.01.2019 r. – WTOREK – 15:30

1. Wyspiańskiego 1 (1-40)

2. Wyspiańskiego 1 (41-75)

3. Wyspiańskiego 2 (2-35)

4. Wyspiańskiego 2 (36-69)

5. Wyspiańskiego 2 (70-100)

23.01.2019 r. – ŚRODA – 15:30

1. Wyspiańskiego 3 (1-40)

2. Wyspiańskiego 3 (41-75)

3. Wyspiańskiego 4

4. Wyspiańskiego 5 (1-40)

5. Wyspiańskiego 5 (41-75)

24.01.2019 r. – CZWARTEK – 15:30

1. Wyspiańskiego 7 (1 – 40)

2. Wyspiańskiego 7 (41 – 75)

3. Wyspiańskiego 14

4. Wyspiańskiego 9 (1 – 40)

5. Wyspiańskiego 9 (41 – 75)

25.01.2019 r. – PIĄTEK – 15:30

1. Wyspiańskiego 8B (1- 42)

2. Wyspiańskiego 12 + Wyspiańskiego 8B (53-63)

3. Wyspiańskiego 16 + Wyspiańskiego 8B (43 – 52)

4. Wyspiańskiego 15 (1-30)

5. Wyspiańskiego 15 (31-60)

26.01.2019 r. – SOBOTA – 14:30

1. Wyspiańskiego 17 (1-30)

2. Wyspiańskiego 17 (31-60)

3. Wyspiańskiego 19 (1-30)

4. Wyspiańskiego 19 ( 31-60)

5. Wyspiańskiego 10C, 13A, 6B

28.01.2019 r. – PONIEDZIAŁEK – 15:30

1. Wyspiańskiego 21 (1-30)

2. Wyspiańskiego 21( 31-60)

3. Wyspiańskiego 23 (1-30)

4. Wyspiańskiego 23 (31-60)

29.01.2019 r. – WTOREK – 15:30

1. Ks. Kujota 4 – 46

2. Ks. Kujota 1 – 37

3. Łazienna

4. Piwna i Królowej Jadwigi

5. Sokołów

30.01.2019 r. – ŚRODA – 15:30

1. Wybickiego 2 – 18

2. Wybickiego 20 – 37

3. Wybickiego 19

4. Jagiellońska

5. Kochanowskiego

31.01.2019 r. – CZWARTEK – 15:30

1. Mazurska 12 – 26

2. Mazurska 11

3. Mazurska 27 (1 – 30)

4. Mazurska 27 (31 – 61)

5. Mazurska 1 – 25

1.02.2019 r. – PIĄTEK – 15:30

1. 700-lecia 1, 2

2. 700-lecia 3

3. 700-lecia 4

4. 700-lecia 6

2.02.2019 r. – SOBOTA – 14:30

1. Jana III Sobieskiego 2

2. Jana III Sobieskiego 2a

3. Jana III Sobieskiego 2b

4. Jana III Sobieskiego 2c

+ Uzupełnienia

Top